Recepciós

Budapest belvárosi masszázs szalonjába RECEPCIÓS kollégát keresünk, AZONNALI KEZDDÉSSEL!

Recepciós munkatárs

Ideális munka azoknak , akik szeretnék nyugodt , stresszmentes körülmények között tölteni munkaidejüket , versenyképes fizetésért.

Feladatok/Elvárások:
– Ápolt, igényes megjelenés
– Az érkező vendégek fogadása
– Hívások és foglalások kezelése
– Adminisztrációs tevékenységek ellátása
– Pénztárgép használat 10 órás munkaidőben
– Vendégorientált, pozitív és megbízható személyiség

A munkakör betöltéséhez elengedhetetlen a kedvesség , a pontos és precíz munkavégzés , alapszintű angol/német nyelvtudás.

Amit kínálunk:
-Szép , nyugodt munkakörnyezet
-Csapatban való együttműködés
-Kiszámítható jövedelem

Fényképes önéletrajzokat a pierismassage@gmail.com címre várjuk VAGY + 36 70 508 5231-es telefonszámon is elérhetőek vagyunk!

    Egyéb információk:
    A Pieris Massage szalon Budapest egyik legnívósabb masszázs szalonja.
    Semmilyen jellegű szexuális szolgáltatásra nincs lehetőség!
    Szalonunkban kizárólag tantrikus és erotikus masszázs szolgáltatás vehető igénybe a többi masszázs típuson felül.
    Ezen információk birtokában várjuk a jelentkezésed a Recepciós munkatárs pozícióra sok szeretettel. 🙂
    Contact Us

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

    Open chat
    1
    Need help?
    Hello!
    Can we help you?